Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Rzeszów 23 lutego (czwartek) 2017 r. - Giełda Pracy Dla Osób Niepełnosprawnych

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 lutego (czwartek) 2017r. Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Oddziałem Podkarpackim Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizuje w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 15 Giełdę Pracy Dla Osób Niepełnosprawnych. 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zatrudnieniem osób niepełnosprawnych i udziałem w Giełdzie Pracy prosimy o informację dotyczącą ofert pracy, które mogą być zgłoszone przez Państwa firmę. Udział w Giełdzie jest nieodpłatny. Warunkiem uczestnictwa w Giełdzie Pracy jest zgłoszenie udziału i przesłanie wolnych ofert pracy dla osób niepełnosprawnych.

 

Oferty prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 lutego br. Informacja ta jest niezbędna w celu przygotowania dla Państwa stanowiska na Giełdzie Pracy. Informujemy także, że w trakcie Giełdy Pracy będzie możliwość uzyskania informacji i porad na temat warunków zatrudniania osób niepełnosprawnych na stoiskach informacyjnych zorganizowanych przez instytucje wspierające zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

 

Kontakt w sprawie organizacji Giełdy Pracy:

Adam Hadław

tel. 512 297 539

 

Serdecznie zapraszamy.