Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Niewidzialni.eu: Lodołamacze 2021

16 lat temu zastanawialiśmy się nad wyborem nazwy naszego Konkursu, wybór padł na słowo „Lodołamacz”. Ideą Konkursu miało być „łamanie” stereotypów, uprzedzeń, a przed wszystkim lodów obojętności na los osób z niepełnosprawnością, w szczególności na rynku pracy.

Czytaj więcej: Niewidzialni.eu: Lodołamacze 2021

PUP Bochnia: XVI edycja Konkursu Lodołamacze 2021

Wystartowała XVI edycja konkursu Lodołamacze 2021 pod hasłem "Odmrażamy Pracodawców - Lodołamacze 2021 wypłyneły".

Czytaj więcej: PUP Bochnia: XVI edycja Konkursu Lodołamacze 2021

Urząd Miasta Rzeszów: XVI edycja Konkursu Lodołamacze

Kampania na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych „Lodołamacze” propaguje ideę likwidacji barier przez przedsiębiorstwa, instytucje, osoby oraz wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu.

Czytaj więcej: Urząd Miasta Rzeszów: XVI edycja Konkursu Lodołamacze

Lodołamacze 2021 w Polskim Radiu Program 3 – Audycja Elżbiety Korczyńskiej „Blisko nas”

Właśnie wypłynęły Lodołamacze, aby “Odmrażać pracodawców” i kruszyć lód obojętności. Wystartowała XVI edycja konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie “Lodołamacze 2021”. Kandydaci powalczą o tytuł Lodołamacza między innymi w kategoriach Otwarty Rynek Pracy, Zdrowa Firma czy Instytucja, Przyjazna Przestrzeń. Kampania Lodołamacze ma na celu przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami i stworzenie im szansy na pełne uczestnictwo w życiu społecznym.

Czytaj więcej: Lodołamacze 2021 w Polskim Radiu Program 3 – Audycja Elżbiety Korczyńskiej „Blisko nas”

Kraków.pl: XVI edycja konkursu LODOŁAMACZE

Konkurs "Lodołamacze" to największe przedsięwzięcie promujące pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Wydarzenie realizowane jest przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych a jego pomysłodawcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej: Kraków.pl: XVI edycja konkursu LODOŁAMACZE