Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Na jakie dofinansowanie mogą liczyć pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne? Wypowiedź Moniki Tykarskiej Wiceprezes POPON

Dofinansowanie 1800 zł, zwrot kosztów szkolenia i przystosowania miejsca pracy, a także zwolnienie z opłat na rzecz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Takie korzyści czekają na pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Czytaj więcej...

BON: Niepelnosprawnik.pl

Uruchomiona została nowa wersja wyszukiwarki dostępnych miejsc dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Ministerstwo Rozwoju: Fundusze Europejskie dostępne bez barier

Warszawa, 18 stycznia 2016 r.

 

Projekty unijne będą łatwiej osiągalne dla osób z niepełnosprawnościami. Ministerstwo Rozwoju zobowiązuje projektodawców do zagwarantowania dostępności architektonicznej i cyfrowej dla uczestników projektów z niepełnosprawnościami oraz dostępności wszystkich produktów powstających w projektach finansowanych z funduszy unijnych.

Czytaj więcej...

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Polskim Radiu. Wywiad

Rynek pracy staje się coraz przyjaźniejszy dla pracowników, w tym dla osób niepełnosprawnych. Rośnie także liczba pracodawców bez uprzedzeń.

Czytaj więcej...

Zagraj w filmie, zostań gwiazdą!

Zostań bohaterem(ką) zwariowanej kampanii społecznej Fundacji Integracja, zmieniającej postawy wobec osób z niepełnosprawnościami! Poznaj tajniki pracy na planie z profesjonalną ekipą i reżyserem, zarób 500 zł za jeden dzień niezwykłej przygody! Szukamy osób z niepełnosprawnością, dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru.

Czytaj więcej...