Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Konferencja "Niepełnosprawni na rynku pracy"

Szanowni Państwo,

W dniu 09 listopada 2016 r. Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją Łódź Akademicka organizuje już po raz trzeci konferencję „Niepełnosprawni na rynku pracy”.

Czytaj więcej...

Niepełnosprawni.pl: Asystent osobisty: wolność dla nielicznych

Asystent osobisty wspiera w edukacji, pracy, życiu społecznym. Ma nie tyle wyręczać osobę z niepełnosprawnością, co wzmacniać jej samodzielność. Idea jest genialna, jednak przez brak stabilnego finansowania z takich usług korzystają nieliczni.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto zatrudniać niepełnosprawnych?

Wielu pracodawców ma obawy, co do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Najbliższa konferencja ma na celu rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czytaj więcej...

4 największe mity dotyczące zatrudnienia osób niepełnosprawnych

Dja pracodawców zatrudnienie osoby niepełnosprawnej zwykle wydaje się niemałym wyzwaniem organizacyjnym i jednocześnie sporym problemem w porównaniu z innymi pracownikami.

Czytaj więcej...

Zniżki i ulgi dla stopnia lekkiego, umiarkowanego i znacznego

Gdy osoba z niepełnosprawnością otrzymuje orzeczenie ze stopniem swojej niepełnosprawności, zastanawia się co oznacza przyznany stopień, w jakich sytuacjach będzie potrzebna jej legitymacja "osoby z niepełnosprawnością" oraz jakie przysługują jej ulgi i zniżki z tytułu niepełnosprawności.

Czytaj więcej...