Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Gmina i Miasto Przysucha: XVI edycja konkursu LODOŁAMACZE)

Już po raz 16-ty Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, organizuje konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie „Lodołamacze". Honorowym Patronem inicjatywy jest Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Czytaj więcej...

Niewidzialni.eu: Lodołamacze 2021

16 lat temu zastanawialiśmy się nad wyborem nazwy naszego Konkursu, wybór padł na słowo „Lodołamacz”. Ideą Konkursu miało być „łamanie” stereotypów, uprzedzeń, a przed wszystkim lodów obojętności na los osób z niepełnosprawnością, w szczególności na rynku pracy.

Czytaj więcej...

PUP Bochnia: XVI edycja Konkursu Lodołamacze 2021

Wystartowała XVI edycja konkursu Lodołamacze 2021 pod hasłem "Odmrażamy Pracodawców - Lodołamacze 2021 wypłyneły".

Czytaj więcej...

Urząd Miasta Rzeszów: XVI edycja Konkursu Lodołamacze

Kampania na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych „Lodołamacze” propaguje ideę likwidacji barier przez przedsiębiorstwa, instytucje, osoby oraz wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu.

Czytaj więcej...

Lodołamacze 2021 w Polskim Radiu Program 3 – Audycja Elżbiety Korczyńskiej „Blisko nas”

Właśnie wypłynęły Lodołamacze, aby “Odmrażać pracodawców” i kruszyć lód obojętności. Wystartowała XVI edycja konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie “Lodołamacze 2021”. Kandydaci powalczą o tytuł Lodołamacza między innymi w kategoriach Otwarty Rynek Pracy, Zdrowa Firma czy Instytucja, Przyjazna Przestrzeń. Kampania Lodołamacze ma na celu przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami i stworzenie im szansy na pełne uczestnictwo w życiu społecznym.

Czytaj więcej...